Home / Inne służby / Wypadek 3 pojazdów i pożar samochodu [ZDJĘCIA]

Wypadek 3 pojazdów i pożar samochodu [ZDJĘCIA]

Pilscy strażacy zostali dziś zadysponowani do wypadku z udziałem dwóch pojazdów osobowych oraz autobusu MZK, w wyniku czego jedna osoba została zabrana do pilskiego szpitala. Niedługo potem otrzymali kolejne wezwanie – pożar samochodu w centrum miasta.

Do wypadku doszło po godzinie 12:00 na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza oraz Żeromskiego. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy osobowe oraz autobus pilskiego MZK. Niestety w wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana i zabrana do szpitala w Pile. Szczęście w nieszczęściu, że autobus wyjeżdżał dopiero na trasę i nie miał jeszcze pasażerów. Działania trwały około dwie godziny, na miejscu pojawiły się dwa zastępy straży pożarnej z JRG1, a także zespół ratownictwa medycznego oraz wydział ruchu drogowego pilskiej komendy policji.

Kilka minut po godzinie 14:00 średni zastęp gaśniczy z „1” został zadysponowany do pożaru samochodu osobowego, który znajdował się na rondzie Jana Pawła II. Spaleniu uległa cała komora silnika, na czas działań utworzyły się drobne utrudnienia w ruchu. Na miejscu poza strażakami pojawili się także policjanci z drogówki.

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *