Home / Miejscowe zagrożenia / Wypadek i seria potrąceń w czwartkowe popołudnie [ZDJĘCIA]

Wypadek i seria potrąceń w czwartkowe popołudnie [ZDJĘCIA]

Trzy osoby ranne, jedna śmiertelna – to bilans dzisiejszego popołudnia.

Przed godziną 16. doszło do najechania autobusu MZK na tył pojazdu osobowego. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Alei 500-lecia Piły i Alei Powstańców Wielkopolskich. W wyniku najechania poszkodowana została jedna osoba z osobowego Opla, przetransportowano ją do szpitala. Na miejscu utworzyły się ogromne korki. Do akcji zadysponowano dwa zastępy JRG 2, ZRM S1 i policję.

Kilkanaście minut później doszło do kolejnego zdarzenia, które miało miejsce na ul. Okrzei. Doszło tam do potrącenia chłopca. Wiemy, że został przetransportowany do Szpitala Specjalistycznego w celu dokładniejszej diagnostyki. Po badaniach i obserwacji został wypisany do domu.

Około godziny 16.30 dyżurny SKKP zadysponował jednostkę OSP Osiek n/Notecią i jeden zastęp z JRG 2 do potrącenia rowerzysty. Zdarzenie miało miejsce na wyjeździe z Osieka w kierunku Bąkowa. Na miejscu stwierdzono brak czynności życiowych u rowerzysty i rozpoczęto resuscytację krążeniowo-oddechową (RKO), aż do przyjazdu ZRM S2. Niestety rowerzysty nie udało się uratować. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon. Na miejscu pojawił się także Oficer Operacyjny PSP oraz policja.

Przed godziną 18. na ul. Budowlanych miało miejsce kolejne potrącenie. Przechodząca przez przejście kobieta została potrącona przez samochód osobowy. W wyniku zdarzenia kobieta doznała urazu obręczy barkowej.  Na miejscu pojawiły się: ZRM S1 , dwa zastępy z JRG 1 oraz policja. Ulica na czas działań została zamknięta dla ruchu pojazdów.

 

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *