Home / Nowy sprzęt / Nowy radiowóz dla policjantów z Posterunku Policji w Wysokiej

Nowy radiowóz dla policjantów z Posterunku Policji w Wysokiej

Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Piotr Skrzypkowiak uczestniczył wczoraj w uroczystym przekazaniu oznakowanego radiowozu marki kia Ceed. Samochód będzie służył policjantom z Posterunku Policji w Wysokiej. Pieniądze na ten cel pochodzą z Komendy Głównej Policji oraz samorządu lokalnego.

Wczoraj o godzinie 09.00 przed Posterunkiem Policji w Wysokiej odbyło się uroczyste przekazanie nowego radiowozu. Kia Ceed została zakupiona z środków Komendy Głównej Policji przy dofinansowaniu samorządu lokalnego w Wysokiej. W przekazaniu pojazdu uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Piotr Skrzypkowiak, Kierownik Posterunku Policji w Wysokiej mł. asp. Łukasz Zajączkowski wraz z policjantami oraz zaproszeni goście: Burmistrz Miasta i Gminy Wysoka Marek Madej, Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Wysoka Henryk Stańczyk oraz ksiądz Krzysztof Kwaśniewicz, który poświęcił nowy radiowóz.

Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Piotr Skrzypkowiak podczas spotkania podkreślił bardzo dobrą współpracę z lokalnymi samorządami. Szef policjantów pełniących służbę na terenie powiatu pilskiego serdecznie podziękował władzom samorządu lokalnego za pomoc i wsparcie na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu pilskiego.

Tekst i zdjęcia: KPP Piła

 

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *