Home / Galerie / Policyjny pościg i wypadek [FILM, ZDJĘCIA]

Policyjny pościg i wypadek [FILM, ZDJĘCIA]

W dniu dzisiejszym przed godziną 11. pilscy policjanci otrzymują zgłoszenie o skradzionym audi, które kieruje się w stronę naszego miasta.

Pościg zaczął się na obwodnicy K10, gdzie zorganizowano blokadę policyjną, która jednak nie pomogła. Później uciekinier kierował się ul. Bydgoską w stronę centrum Piły.

Przez swoją brawurową jazdę uszkodził dwa pojazdy (seat, ford), a na domiar tego zniszczył słup sygnalizacyjny i barierki drogowe. Chwilę później policja schwytała kryminalistę, który był trzeźwy. Na miejsce akcji błyskawicznie zadysponowano dwa zastępy straży z 2. pilskich jednostek, pilską i ujską karetkę oraz mnóstwo policjantów.

W wyniku tego zdarzenia dwie osoby z forda zostały zabrane do szpitala w Pile. Kierowca z audi wyszedł z tego praktycznie bez szwanku, lecz wylądował w areszcie. Na czas działań skrzyżowanie Bydgoskiej/Roosevelta było zablokowane, policja wyznaczyła objazdy.

O ogromnej prędkości uciekającego może świadczyć koło, które po zderzeniu oderwało się od pojazdu i powędrowało kilkanaście metrów dalej. Złodziej to 21-letni mieszkaniec Szczecina.

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *